4 Mayıs 2009 Pazartesi

CANIM İYİ Kİ DOĞDUN...


canım arkadaşım sıdıka caaanın 1 mayıs doğum günüydü...doğum günü için çok şey kafamda hazırlamış olsamda bunları hayata geçirmek mümkün olmadı pek...benim rahatsızlanmam bana kalan zamanlarımda kızımla geçirdiğim hızlı vakitlerden bir türlü beceremedim güzel sürprizler hazırlamayı...hatta cuma sabah 6 da mesaj atacak gün içerisinde arayacaktım bu basit isteklerimiz bile gerçekleştiremedim malesef :((((canım sıdıkam sen çok özelsin benim için...sen çok değerlisin hayatımda...iyiki benim hayatımdasın....ve iyikiiiiii iyikiii doğdun ve benim arkadaşım oldun....


sen herşeyin en güzeline en mutlusuna layıksın....dilerim ki hayatın boyunca herşey gönlünce olsun mutlu mutlu olsun güzel olsun...


NİCE MUTLU YILLARA...


SEN HEP BENİMLE BİZİMLE KAL...


SEVGİYLE KAL...

7 yorum:

Belkıs dedi ki...

Aynı günde doğmuşuz sıdıka ile :)
Bende kutluyayım dedim arkadaşının doğum gününü, sağlıklı mutlu huzurlu daha nice yaşlarımız olsun inşallah :)

YAĞMUR dedi ki...

cok teşekkür ederiz canım ya mutlu ettin sağolasın...
seninde doğum günün kutlu olsun...sağlıklı mutlu huzurlu nice nice güzel yıllar dilerim bende...sevgiler...

Ayça dedi ki...

Başlığı görünce kimin doğumgünüymüş bir kutlayayım dedim. Sayfa açılınca aaa baktım dünya güzelimin resmi. Çok hoşuma gitti doğrusu. İyi ki doğdun canım. Yağmur biz kutladık beraber. Bir gün birlikte de kutlayalım.

sıdıka dedi ki...

canım hüyaaaamm benim çooook teşekkür ederim ben de seni çok seviyoyumm:))çok güzel yazmışsın..kız kutlamıştık zaten seninle de bir gün önce yemekte:)
Belkıs senin de doğumgünün kutlu olsun iiii ki dooomuşuzz:))
canım ablam çook güzel kutladık :))bi geldiğinde hep beraber kahvaltıya gidelim yine yine yeniden kutlayalım:DDama bu resim hüyaaa hatırlıo musun 3 yıl önce benm doğumgünüm yine çook guselll:))çook öpüyorum sizi..muuuck;)

YAĞMUR dedi ki...

ayçacım aslında perşembe gününden kutladık ama ne bileyim gününde yanında değildim arayamadım bile...ama kahvaltıda kutlama fikri cok hoşuma gitti doğrusu...hem ayşenazımda gelir...bence biz bu baharı sıdıka baharı ilan edelim :)))

minik kuzucukkk yasmin suuu dedi ki...

bizde kutluyoruz teyzoşunuzun doğum gününü ve öpüyoruz ayşenaz kuzuyu.

YAĞMUR dedi ki...

canım cok teşekkür ederim ya...bizde sizi kocaman öpüyoruz...sevgiler...